Приз глядацьких симпатій Нового каналу
АНТИТІЛА

Влітку 2004-го Тарас Тополя у колективі з друзями на випускному вечорі виконує власну однойменну пісню «Антитіла». У ній ідеться про протилежності, що дуже різняться, але не можуть бути одне без одного. Назва пісні стане в майбутньому назвою музичної групи.

2007 рік. «Антитіла» беруть участь у проекті «Шанс» і, вперше в історії програми співають не чужу, а власну пісню «Я не забуду першу ніч». Гурт не стає переможцем, проте отримує значно більше – прихильність української молоді. Взимку 2008 року Тарас виходить зі складу гурту, забравши із собою і саму назву «АНТИТІЛА». Навесні того ж року формується сучасний склад «Антитіл». Із старого складу залишаються Тарас Тополя та барабанщик Олексій Скурідін.

У 2010 році гурт за результатами всеукраїнського голосування обрано представляти Україну на наймасштабнішому фестивалі центральної Європи – «Sziget». «Антитіла» виступили хедлайнером MTV-Stage у п`ятий день фестивалю.

23 травня 2015 року – реліз нового альбому «Все красиво». Платівка включає в себе десять треків. Робота над нею розпочалася у листопаді 2014 року. У грудні відбулася прем`єра першого синглу – пісні «Завжди моя». Наприкінці січня 2015-го «Антитіла» презентували кліп на цей трек.

Вересень 2015 року. З`являється нове відео команди – на пісню «Мені тебе мало». Режисером кліпу став Кадім Тарасов, а у ролі головних героїв виступили модель Валерія Лахіна та клавишник групи Сергій Вусик.

ВІДЕО