Приз глядацьких симпатій Нового каналу
Клей Угрюмого

У команді «Клей Угрюмого» четверо учасників – Віктор Угрюмов, Роман Солоненко і два Максими – Дурдас і Малик. Усі вони за професією викладачі музики.

Колектив народився після спільної участі хлопців в одній з університетських вистав. А кар`єра розпочалася з виконання каверу на пісню «Он тебя целует» групи «Руки вверх» на київському кастингу «Х-Фактора» у 2013 році. Тоді вони отримали чотири суддівських «так».

Хлопці написали і виконали саунтрек до фільму «Що виробляють чоловіки 2» – «Ну покажи мне… грудь». Прем’єра картини відбулася 1 січня 2015 року. В одній із головних ролей знялася голлівудська зірка і секс-символ Памела Андерсон.

Навесні 2015 року Віктор Угрюмов став учасником другого сезону проекту «Серця трьох» на Новому каналі. І завоював серце однієї з героїнь – Наташі. У фіналі шоу «Клей Угрюмого» виконав композицію «Она».

У 2015 році команд зняла два кліпи. Перше відео – спільне зі Світланою Тарабаровою на композицію «Забывай». Друге – «Путь к сердцу мужика». Головну роль в останньому виконала обраниця Віті Угрюмого, учасниця другого сезону шоу «Серця трьох» Наташа.

ВІДЕО