Приз глядацьких симпатій Нового каналу
O.Torvald

«O.Torvald» виник у Полтаві 4 листопада 2005 з групи «Крути педали». До складу колективу увійшли Женя Галич (вокал), Денис Мізюк (гітара), Олександр Нечипоренко (гітара) та Ігор Одарюк (бас-гітара). Вже через кілька місяців команда переїхала до Києва.

У травні 2008 року хлопці випустили дебютний альбом – «O.Torvald – 2008». Музиканти підкріпили його відеокліпом на пісню «Не залишай».

У першій половині 2009 року з різницею лише в кілька тижнів виходять два кліпи групи – на пісні «Киев-Лондон» і «Не грузи». Режисером відео виступив американський режисер українського походження Алекс Баєв.

У 2011-му група презентує альбом «В тобі». Звучання змінюється принципово. Від підліткового поп-панку група рухається у бік більш важкого поп-року. При цьому міняються басист і барабанщик. Цього ж року група вирушає в тур на підтримку «В тобі» по 30 містах України.

У 2015 році «O.Torvald» випускає три кліпи – «Там де я», «Это всё», «Крик». Усі пісні – з альбому «Ти є», що вийшов восени 2014 року. Саундпродюсером платівки виступив Андрій Хливнюк («Бумбокс»).

ВІДЕО