Приз глядацьких симпатій Нового каналу
Океан Ельзи

Гурт з`явилася на світ 12 жовтня 1994 року. Спочатку колектив планували назвати просто «Океан». Але додали ім’я Ельза, яке просто всім сподобалося. Святослав став одночасно вокалістом, головним композитором і автором текстів групи.

Перший серйозний виступ відбувся 12 січня 1995 року перед Львівським оперним театром, де зібралося 7 тисяч глядачів. У 1996 році хлопці вже брали участь у фестивалях «Таврійські Ігри», «Срібна підкова», «Альтернатива 2», «Перлини сезону», «Траш», «Гернсбах» (Німеччина).

У 2003 році альбом команди «Суперсиметрія» вперше в Україні став двічі платиновим.

У грудні 2014 року «О.Е.» переміг у номінації «Концерт року» премії «НеПопса». 21 червня гурт у рамках свого туру «20 років разом» відіграв грандіозний сольник на переповненому 70-тисячному «Олімпійському». У ньому брали участь усі учасники гурту за історію його існування, за винятком Петра Чернявського. Телеверсія концерту отримала премію «Silver Screen» на кінофестивалі «US International Film&Video Festival».

У 2015 році «Океан Ельзи» випустив два нових сингла – «Не твоя війна» і «Життя починається знов». Не виключено, що обидва увійдуть до нового альбому групи, що запланований на нинішній рік. Крім того, на рахунку команди чотири кліпи – до вже згаданих «Не твоя війна» і «Життя починається знов», а також до «На небі» і «Мить».

ВІДЕО