Приз глядацьких симпатій Нового каналу
The HARDKISS

Група «The Hardkiss» народилася з проекту Юлії Саніної і Валерія Бебко «Val&Sanina» у вересні 2011 року. У спробах назвати групу найбільш вдало, Саніна і Бебко розіслали своїм друзям у Facebook кілька назв. Ті сказали, що в музиці є щось солодке від поцілунку і «хардове» в аранжуваннях. Так колектив отримав свою нинішню назву.

12 грудня 2011 року – прем’єра кліпу «Dance with me». Режисером став Валерій Бебко. Кліп миттєво оцінили музичні критики, назвавши «рідкісною коштовністю серед куп сміття».

За результатами 2012 року експерти головної і єдиної музичної премії України YUNA номінували групу у двох категоріях – «Відкриття року» та «Кращий відеокліп» («Make-Up»). «The Hardkiss» стали переможцями в обох номінаціях.

Перший альбом групи «Stones and Honey» побачив світ 9 жовтня 2014. До нього серед інших увійшла композиція «Прірва» – перша україномовна пісня гурту, написана під впливом трагічних подій на Майдані.

У вересні 2015 року «The Hardkiss» порадували новим треком. «Tony, Talk!», За словами солістки групи Юлії Саніної, не просто варіація на тему «Самотність, і як з нею боротися». Це ціла мексиканська драма. Сингл увійшов до нового міні-альбому групи «Cold Altair», що вийшов у грудні 2015 року.

ВІДЕО